تبلیغات

در تاریخ 01 آوریل 2013 توسط
asasas
برای خواندن تمام متن به ادامه مطلب بروید
گفتگو با «احسان حق شناس» و واکنش های پس از انتشار آلبومش:
اگر جواب شان را میدادم، می شدم یکی مثل خودشان
موسیقی ما – بهمن بابازاده: یک ماه و خرده ای پس از انتشار هر آلبوم در ایران بهترین زمانی است که می شود در مورد آن و واکنش های مثبت و منفی صحبت کرد.  آلبوم «فرکانس»  یک ماه و خرده ای است که در بازار منتشر شده و حالا خواننده این اثر قرار است درباره بازتاب ها واکنش های پس از انتشار آن حرف بزند. صحبت های جالبی که خوب یا بد، به برخی اخلاق ها و حسادت های موجود در بازار موسیقی ایران هم دلالت دارد.  

  • * از بازتاب های آلبوم چه خبر؟

خوب بوده. دوستانی که به من زنگ زدند در مورد نقاط قوت و ضعف آلبوم با من حرف زدند و خیلی هم با هم بحث کردیم و خدا را شکر نتیجه خوبی هم گرفتیم.

  • * برخی چهره ها و همکارانت چرا شمشیرهایشان را برای تو از رو بسته اند؟

نمی دانم واقعا. من خودم هم وقتی این اتفاقات را دیدم و به گوشم رسید تعجب کردم.

  • * کمپین تبلیغاتی آلبوم تو باعث شد کسانی که توانایی انجام چنین پرو‍ژه هایی را نداشتند شروع به انتقاد از این اثر بکنند و در نهایت به خود تو و تخریب آلبوم هم رسید. واقعا تو با کسی خصومتی داری؟

این دوستان باید خودشان را به دکتر نشان دهند تا قرص ضد جوش برایشان تزریق شود! برای تو مثالی می زنم. کسی که نمی تواند پورشه سوار شود باید برود روی آن خط بیندازد؟ اینها کاملا مریض بودن آنها را نشان می دهند.

  • * ماجرا این است که این چهره های همکارانت، آدم های گم یا شناخته نشده ای هم نبودند و چهره های سرشناس هم سعی در تخریب آلبومت داشتند.

به هر حال زورشان آمده که دیده اند یک آلبوم با این حجم گسترده در ایران منتشر شده و فقط من قادر بودم این کار را انجام دهم.

  • * و چرا در قبال این رفتارها سکوت کردی و عکس العملی نشان ندادی؟

من اگر حرفی می زدم، آنها فکر می کردند به هدف شان رسیده اند. در ضمن هم اگر من جواب این دوستان را بدهم می شدم یکی مثل خودشان. ولی من مثل آنها نیستم. من خودم اولین کسی هستم که همیشه بابت انتشار آثار دوستان و همکارانم خوشحال می شوم و به آنها تبریک می گویم. ولی خوب، ظاهرا بعضی ها این گونه نبوده و نیستند.

  • * اولین کسی که زنگ زد و آلبومت را به تو تبریک گفت چه کسی بود؟

علی اوجی و پیمان عباسی . آدم های زیادی زنگ زدند وتبریک گفتند.

  • * بحث تیرا‍ژ آلبوم های داخلی مبحثی است که هرگز نمی شود درباره اش با قاطعیت حرف زد. با حرف من موافقی؟

من خیلی از همین دوستانی را که علیه آلبوم من حرف زدند، می شناسم که رقم تولید آلبومشان چیزی کمتر از دویست هزار نسخه بوده ولی روی اینسرت آلبومشان زده بودند 600 هزار تا! این دروغ گویی ها خنده دار است.

  • * و خیلی هم باب شده.

شاید مردم دروغ گوها را دوست دارند. ولی این وسط این رفتارها بی احترامی به مردم است. نباید این طور باشد. وقتی همه چیز واقعی است، دلیلی ندارد دروغ به میان بیاید.

  • * آلبوم و کنسرت بعدی چه خبر ؟ به نتیجه گیری خاصی رسیده ای؟

آلبوم بعدی را که با یک خبر فوق مهم استارت زده ایم ولی هنوز نمی توانم در موردش حرف بزنم. در مورد کنسرت هم که سال آینده برج دو امیدوارم که بتوانیم آنرا با یک سری اتفاقات جدید و بهتر برگزار کنیم. در نهایت از همه کسانی که در این مدت از ما حمایت کردند ممنونم و از آنهایی هم که حمایت نکردند هم ممنونم و دوست دارم در همین مسیری که برای تخریب این اثر شروع کرده اند، ادامه دهند. ما از این رفتارهای آنها خوشحال هم می شویم…(می خندد).

منبع: پایگاه خبری- موزیک ما

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات

کانال تلگرام شیراز سانگ