تبلیغات

بی برو برگرد جایزه ببر

در بازی نگهبان زمین شرکت کن و جوایز شگفت انگیز ببر.
آیفون 7، اپل واچ، پلی استیشن و هزاران جایزه شگفت انگیز دیگر

و...

برای بازی روی لینک زیر کلیک کنید

تبلیغات

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان:
برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

 

در تاریخ 10 آوریل 2013 توسط

لیان

حضور جامعه موسیقی در صف اول کمک به زلزله زدگان بوشهر
برای دیدن تمام متن به ادامه مطلب بروید
گروه لیان برای کمک به زلزله زدگان استان بوشهر پیش قدم شد
موسیقی ما- وحید لشکری: پس از زلزله تاسف بار 20 فروردین در شهرستان«دشتی» استان«بوشهر»، متاسفانه تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان در غم از دست دادن عزیزانشان هستند و شرایط ناخوشایندی را در جنوبی ترین نقطه کشور شاهد هستیم.

در ساعات اولیه پس از این حادثه افراد و گروههای زیادی آمادگی خود را برای کمک به بازماندگان و آسیب دیدگان این زلزله اعلام کردند. گروه موسیقی بوشهری«لیان» به سرپرستی«محسن شریفیان» نیز در این بین پیش قدم شده است.

محسن شریفیان در صفحه شخصی خود ضمن ابراز همدردی با هم استانی هایش اعلام کرد:«گروه لیان کمک نقدی خود را برای زلزله زدگان مهیا نموده و از عموم هموطنان و خصوصا جامعه هنرمندان ایران درخواست کرد تا نسبت به این مهم کمک های انسان دوستانه خود را دریغ ننمایند.»

وی همچنین افزود:«هرچند که کمک های ما در برابر تلفات وارد شده ی این اتفاق ناگوار اندک به شمار می رود اما امیدواریم با کمک و همدلی مردم ایران غمی از مصیبت وارد شده به مردم استان بوشهر کم شود.»

شایان ذکر است گروه«لیان» عواید کنسرت خود در جشنواره ی فجر سال گذشته را به هموطنان زلزله زده آذربایجان اهدا نموده بود.

منبع: 
اختصاصی موسیقی ما

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات