تبلیغات

در تاریخ 21 فوریه 2013 توسط
کنسرت پر شور محسن یگانه در آخرین شب جشنواره/ 5 سال انتظار برای آلبوم چهارم
برای خواندن  متن کامل به ادامه مطلب بروید

موسیقی پارس – هاتف حسینی: اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر برای خوانندگان پاپ بر عهده محسن یگانه بود. وی که بعد از آلبوم “حباب” کنسرت های متعددی را به خوبی برگزار کرده بود این بار نیز برای هوادارانش سنگ تمام گذاشت.

تغییرات در تنظیم قطعات اجرایی در کنسرت به وسیله علی ثابت و حضور نوازندگان به نام کشورمان در گروه این خواننده محبوب جذابیت خاصی به اجراهای محسن یگانه بخشیده است. از سوی دیگر فروش رفتن تمام بلیط های اجرای وی در جشنواره موسیقی فجر تنها پس از چند روز نشان از محبوبیت این خواننده جوان داشت.

قطعاتی چون: سکوت، کی جای من اومد، دوست دارم، هوایی شدی، نباشی،بیت آخر و . . . در این کنسرت اجرا شد که قطعه “هوایی شدی” به درخواست هواداران وی مجدداً اجرا شد. محسن یگانه هنگام اجرای دو قطعه “کی جای من اومد” و “بیت آخر” احساساتی شد ولی با خنده های مصنوعی خود سعی در پنهان کردن احساس خود داشت. وی همچنین رمیکس سه قطعه اینجا جای تو نیست، آهای خبر نداری و خیلی دلم ازت پره را اجرا کرد که مورد استقبال طرفدارانش قرار گرفت.

محسن یگانه در بخشی از صحبت های خود با اشاره به مشکل ریوی خود گفت: پیش تر نیز مشکل ریوی داشتم و باتوجه به این مشکل تصور می کنم تا ۴ و یا ۵ سال آینده هیچ آلبوم جدیدی را روانه بازار موسیقی کشورمان نکنم.

اعضای ارکستر حرفه ای محسن یگانه را علی ثابت به عنوان رهبر ارکستر و نوازنده پیانو و کیبورد , مهران سراجیان فلوت , علی عباسی ترمبون , حسن فراهانی ترمپت , سعید برادران پرکاشن و ادوات الکترونیک , وحید قاسمی پرکاشن ۲ , مجتبی شکاری گیتار باس , بابک مالکی فر گیتار الکتریک , رامین زواری درامز , سروش اسدی کیبورد ۲ , پیام طونی ویلن و علیرضا جعفریه به عنوان نوازنده چیره دست گیتار اسپانیش و گیتار کلاسیک تشکیل می دهند.

البته این اجرا چند حاشیه نیز داشت که از جمله آنها می توان به تشویق علی دایی توسط عده ای در حدود ۱۰ نفر اشاره کرد که پس از تکرار بیش از حد این موضوع محسن یگانه مجبور به واکنش شد و با بیان اینکه “من خودم پرسپولیسی هستم” از این حرکت نه چندان خود جوش اظهار تعجب کرد. همچنین یگانه با توجه به کسالتی که داشت اجرای بسیار خوب و قابل قبولی داشت و طرفدارانش نیز در طول کنسرت آهنگ ها را با وی همخوانی می کردند.

منبع: اختصاصی موسیقی پارس

برچسب های نوشته

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات

کانال تلگرام شیراز سانگ