دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی دستخط

دستخطسامان جلیلی

حامد همایون خدا همین حوالیه

خدا همین حوالیهحامد همایون

دانلود آهنگ علیشمس و مهدی جهانی به نام یادگاریا

یادگاریاعلیشمس و مهدی جهانی

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام پسرم

پسرممحسن چاوشی

دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام کویر

کویرمحسن یگانه

تخفیفان

جشنواره ماک رایگان تخفیفان

تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .

انواع پیشنهادات تخفیفان:

1- رستوران و کافی شاپ
2- کنسرت، سینما و تئاتر
3- استخر و پینت بال
و...

هدیه بگیر

برای دیدن تمام متن به ادامه مطلب بروید

شیراز سانگ: طی دو سال گذشته «فریدون آسرایی» فقط در بخش اجرای زنده و انتشار تک قطعات حضور داشته اما شواهد حکایت از پرکار بودن او در سال 92 دارد. خواننده آلبوم موفق«خاطرات گمشده» از مدتی قبل با وسواس خاص و زیر نظر «بهروز صفاریان» مراحل ساخت آلبوم جدید خود را شروع کرده است.

او چندی پیش درباره آلبوم جدید به سایت«موسیقی ما» گفت:« مراحل تولید را به دقت پیگیری می کنیم و من و بهروز صفاریان قصد داریم با به کارگیری حداکثر توان افراد حاضر در آلبوم نظر مثبت همه مخاطبان را جلب کنیم. آلبوم احتمالا اواخر شهریور منتشر خواهد شد و درباره تیم سازنده هیچ چیز قطعی نشده است».
همانطور که فریدون آسرایی چندی پیش اعلام کرده بود بالاخره برنامه ریزی هایش برای اجرای زنده در تهران به ثمر نشسته و قرار است روز بیست و پنجم مرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی استیج برود.
به زودی بلیت فروشی این برنامه از طریق سایتهای فروش بلیت آغاز خواهد شد و در روزهای منتهی به این برنامه سایت «موسیقی ما» با فریدون آسرایی گفتگوی ویژه ای را نیز انجام خواهد داد.

منبع: موسیقی ما – وحید لشکری

برچسب ها

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه