دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی دستخط

دستخطسامان جلیلی

حامد همایون خدا همین حوالیه

خدا همین حوالیهحامد همایون

دانلود آهنگ علیشمس و مهدی جهانی به نام یادگاریا

یادگاریاعلیشمس و مهدی جهانی

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام پسرم

پسرممحسن چاوشی

دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام کویر

کویرمحسن یگانه

تخفیفان

جشنواره ماک رایگان تخفیفان

تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .

انواع پیشنهادات تخفیفان:

1- رستوران و کافی شاپ
2- کنسرت، سینما و تئاتر
3- استخر و پینت بال
و...

هدیه بگیر

ترانه مکرم

برای دیدن تمام متن به ادامه مطلب بروید

 ترانه مکرم که عنوان یکی از پرکارهای عرصه ترانه سرایی را با خود یدک می‌کشد، اعلام کرد: اینکه نامی از من در آلبوم‌ها نیست دلیل بر کم کاری یا بی‌کاری من نیست، بلکه صرفا به این دلیل است که نامم در آلبوم‌ها نیست اما ترانه‌هایم در آن‌ها استفاده می‌شود و توسط خواننده‌ها اجرا می‌شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: شاید من ممنوع الکار باشم ولی ترانه که ممنوع نیست و ترانه‌های من حق دارند مانند هر ترانه‌ای به مرحله اجرا در آیند. در حال حاضر نیز اصلا بیکار نیستم و مشغول همکاری با خواننده‌های بسیاری هستم که آلبوم‌هایشان منتشر شده و یا خواهد شد.

مکرم در ادامه با بیان اینکه هم اکنون ترانه‌هایی در دست اجرا برای انتشار دارد، گفت: حرف حساب عنوان کاری از من است که با بابک جهانبخش در دست اجرا دارم. همچنین در آلبوم مهدی مقدم دو ترانه با عناوین «یه هفته بارونه» و «ادعا» آماده انتشار دارم که قرار است منتشر شود.

وی همچنین خاطر نشان کرد: از میان کارهای دردست انجام دیگرم می‌توانم به همکاری با دکتر محمد اصفهانی اشاره کنم. همچنین با رضا صادقی نیز با ترانه‌ای به نام «ظاهری» در آلبوم جدیدش همکاری دارم. این آلبوم‌ها به زودی منتشر و روانه بازار موسیقی خواهند شد.

ترانه مکرم در ادامه از وضعیت ترانه ایران گفت: بسیاری از دوستان معتقدند ترانه مظلوم واقع شده در صورتی که من اعتقادی به این مساله ندارم، بلکه بر این باورم که ترانه دم‌دستی و بی‌ارزش شده است. چون از آن به عنوان یک کالای مصرفی استفاده می‌شود و این نه به نفع ترانه است و نه به نفع ترانه سرا! با چنین اوصافی ترانه رو به زوال می‌رود. باید برای چنین جامعه ترانه‌ای تاسف خورد.

منبع: موسیقی ما

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه