تبلیغات

در تاریخ 15 آوریل 2013 توسط
برای خواندن تمام متن به ادامه مطلب بروید
مدیر برنامه‌های امیر تاجیک از شرایط بد توزیع آلبوم می‌گوید:
زمان بدی برای انتشار «زندگی» بود
موسیقی ما– لی لا رضایی: پیمان ذاکری از شرایط نامساعد توزیع و پخش آلبوم «زندگی» با صدای امیر تاجیک گفت و در این باره به موسیقی ما گفت: متاسفانه برای انتشار آلبومی که بعداز حساسیتهای بسیار و سالهای طولانی به مرحله تولید رسیده بود، سختیهای بسیاری را متحمل شدیم. در شرایطی که این خواننده ۹ سال آلبوم منتشر نکرده بود، حضور او در قالب یک آلبوم جدید نیازمند وسواس و حساسیتهای بسیاری بود که همگی در نظر گرفته شد اما متاسفانه این حساسیت‌ها را شرگتهای پخش در نظر نگرفتند. وی ادامه داد: متاسفانه ما با شرکتهای بسیاری وارد صحبت شدیم تا آلبوم را در بهترین شکل ممکن روانه بازار موسیقی کنیم اما هر بار به بن بست برخوردیم. چرا که دیدیم اغلب شرکت‌ها به دنبال رانت خواری و مافیا و پول بیشتر هستند بی‌آنکه ذره‌ای به کار فرهنگی فکر کنند. به این ترتیب تصمیم بر این گرفتیم که خودمان سدشکنی کنیم و بر همین اساس شروع به کار کردیم.

وی افزود: البته در این خصوص با مشکلاتی نیز مواجه شدیم و خطاهایی را نیز مرتکب شدیم اما بالاخره با تمام کمی‌ها و کاستی‌ها توانستیم آلبوم را منتشر و پخش کنیم. متاسفانه باید بگویم حساسیتهایی که ما بر روی کار خود داشتیم، شرکت‌ها نداشتند. ما دوست نداشتیم کاری که فرهنگی است در بقالی‌ها و سوپرمارکت‌ها پخش شده و به دست مردم برسد. اما غیر از این کار دیگری نمی‌توانستیم بکینم.

ذاکری همچنین خاطر نشان کرد: باید آلبوم خود را از طریق فروشگاههای فرهنگی وهنری به دست مردم می‌رساندیم اما مجبور شدیم به پخش آن از سوپرمارکت‌ها و بقالی‌ها تن بدهیم که متاسفانه همانطور که می‌دانید رساندن آن به دست مردم با موفقیت صورت نمی‌گیرد. کار فرهنگی مختص فروشگاه فرهنگی است که ما موفق نشدیم محصول خود را از این طریق به دست مخاطبان خود برسانیم.

گفتنی است این آلبوم سالهاست در مرحله ساخت قرار دارد، و وسواس عوامل و بخصوص خواننده بر روی آن، منجر به تغییراتی اساسی در کلیت آلبوم شده و آلبوم یاد شده، با تغییرات اساسی همراه بوده است.

آلبوم «زندگی» دارای ۱۰ قطعه است که ترانه‌های آن توسط بهمن بهمن دار، فرجام کلیایی، افشین یدالهی، علی لرگانی و اشکان شب افروز سروده شده است. قطعات آن نیز عبارتند از «دستمو بگیر»، «ترانه»، «خورشید» (بازخوانی یکی از قطعات قدیمی)، «زندگی»، «رویا»، «ستاره» و…

امید تاجیک در خواندن دو قطعه از این آلبوم با امیر همکاری کرده است و یکی از قطعات را نیز به تنهایی اجرا کرده است.

آهنگهای این آلبوم را امید تاجیک ساخته و تنظیم کرده است، اما بیشتر آهنگ‌ها‌‌‌ همان آهنگهای قدیمی هستند که توسط این دو برادر، اجرا شده بود و فقط سه-چهار قطعه از آهنگسازی‌های جدید است.

منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات

کانال تلگرام شیراز سانگ