تبلیغات

در تاریخ 21 مه 2013 توسط
برای دیدن تمام متن به ادامه مطلب بروید

 رضا صادقی سرانجام پس از حدود یک  سال بالاخره توانست در تهران و سالن همایشهای برج میلاد بروی صحنه برود تا دوستداران آقای مشکی پوش باز هم بتوانند اجرای زنده خواننده مورد علاقه شان را از نزدیک شاهد باشند.

این کنسرت که به همت موسسه «آوای هنر» برگزار می شد، برخلاف اکثر اجراهای زنده برج میلاد دقیقا راس ساعت در هر دو سانس آغاز شد تا برای اولین بار شاهد اجرای به موقع یک برنامه پر مخاطب در زمان معین اش باشیم. رضا صادقی که پس از یک سال در تهران بروی صحنه می رفت، با انرزی تمام برنامه اش را بروی صحنه برد تا بازگشت باشکوهی را به عرصه موسیقی پاپ داشته باشد.

صادقی ابتدای برنامه اش را با قطعه «داشتم فراموشت می کردم» آغاز کرد و به محض ورودش بروی صحنه همه جمعیت حاضر به طرز ویژه ای از او استقبال کردند و این خواننده که مشخص بود تحت تاثیر این استقبال گرم قرار گرفته، با ثانیه هایی مکث شروع به خواندن کرد تا کل سالن در یک همخوانی لذت بخش، کاری کنند که بغض آشکار آقای مشکی پوش در صدایش، چندان به چشم نیاید.

صادقی همچون اکثر برنامه هایش، در ابتدا از همه حضار خواست که به احترام تمام بزرگان هنر و کسانی که به قول خودش «جانشان را فدا کردند تا الان ما زندگی کنیم»، سرپا بایستند و 15 ثانیه تشویق شان کنند.

صادقی سپس حضور «محمد اصفهانی» را در سالن اجرای برنامه اش اعلام کرد و گفت :«خواندن در مقابل کسی که همیشه به چشم یک استاد به ایشان نگاه کرده ام برای من سخت است و خوشحالم از اینکه پذیرای بزرگواری مثل ایشان هستم. برای دکتر محمد اصفهانی که آبروی موسیقی پاپ ما هستند، دست بزنید» و خودش نیز در برابر اصفهانی برای ثانیه هایی به نشانه احترام تعظیم کرد. صادقی در ادامه برنامه اش تقریبا تمام قطعات جدید آلبوم اش «همین …» را به صورت زنده اجرا کرد تا مشخص شود همه طرفدارانش، قطعات جدید را هم مثل آثار قدیمی تر حفظ اند.

«مشکی رنگ عشقه» و «عاشقتم» از جمله آثاری بود که طرفداران زیادی را به خود می دید و «خدا با منه» هم با پیانوی زیبای «پویا نیک پور» و ویلن «میلاد عالمی» فضای سالن را به شدت عاشقانه و پر احساس کرد.

صادقی در بخش دیگری از برنامه اش رو به حاضرین گفت:« در این مدت که نبودم، اتفاقات تلخ وو شیرین زیادی را تجربه کردم و در این بین و در اوج همه این روزهای سخت، با خدا کلی حرف زدم و جواب هم شنیدم. خدا در اوج این سختی ها به من گفت : برقص، نترس، بخون، بمون… و من هم قول دادم به حرفش گوش کنم. » و با گفتن این جملات قطعه پر طرفدار «نترس» را در سالن اجرا کرد تا سالن تکانی اساسی را از شدت هیجان به خود ببیند.

«کفش آهنی» نیز پس از درخواست های مکرر حاضران در سالن ، اجرا شد و صادقی در پاسخ به دوستدرانش که خواستار برخی از قطعات قدیمی تر بودند گفت :«من هم دوست دارم این قطعات را بخوانم ولی اجازه اش را ندارم و به من اجازه ندادند که این قطعات را اجرا کنم. دلیل اش را هم بروید و از خود این آقایون بپرسید!» و با لبخند تلخی سراغ قطعه بعدی رفت.

تشکر ویژه از مدیران شرکت «آوای هنر» بخش انتهایی برنامه صادقی در این اجرا بود که علیرغم صحبت هایی و اظهاراتی که پیش از این به گوش رسیده بود، امکان اجرای قطعات آلبوم های قبلی این خواننده مهیا نشد تا صادقی اجرایی جدید و پر انرژی را با قطعات آلبوم جدیدش بروی صحنه ببرد.

در سانس بعدی این برنامه نیز حضور «احسان خواجه امیری» ، «شهرام شکوهی» و «همایون نصیری» و «خشایار اعتمادی» هیجان سانس دوم برنامه را در روز اول اجرا چند برابر کرد.

تمام این چهره های به دعوت مدیران شرکت «آوای هنر» در این کنسرت حضور داشتند و همین باعث شد که صادقی در هنگام معرفی این چهره ها در سالن، شور و حال و انرژی فراوانی داشته باشد.

گفتنی ست رهبری ارکستر صادقی در این برنامه را «پویا نیک پور» بر عهده داشت و نوازنده هایی از قبیل حسین شریفی، دارا دارایی، علیرضا میر آقا ، علی شهبازی و … اعضای ارکستر این خواننده را تشکیل می دادند.

منبع: موزیک ما

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات

کانال تلگرام شیراز سانگ