تبلیغات

در تاریخ 23 ژوئن 2014 توسط

داود میرباقری: «شاهگوش ۲» را نخواهم ساخت

شیراز سانگ : درحالی که برخی شنیده ها نشانگر آن است که داوود میرباقری قصد ساخت سریال «شاهگوش ۲» را دارد ولی این کارگردان پیشکسوت در گفتگو با خبرگزاری مهر این موضوع را رد کرده و گفت: این خبرها شایعه است.

خبر ساخت سری دوم سریال«شاهگوش» از سوی داوود میرباقری در صورتی تکذیب می‌شود که ماجرای قتل شخصیت رحمان شجاعت با بازی اکبر عبدی در ۲۸ قسمت اول این سریال که ساخت آن به اتمام رسیده، فیصله داده نشده و قاتل او پیدا نمی‌شود.
بر این اساس با توجه به استقبال از مجموعه «شاهگوش» که حتی به نامزد شدن این سریال در ۶ رشته در چهاردهمین جشن حافظ و برگزیده شدن آن در بخش‌های بهترین بازیگر مرد و زن کمدی و بهترین مجموعه تلویزیونی منجر شد، این سریال ظرفیت ادامه‌ دار شدن دارد.
با وجود تکذیب میرباقری باید منتظر ماند و دید با توزیع آخرین قسمت از سریال «شاهگوش» آیا فیلمنامه آن کاملا به پایان رسیده یا دریچه‌هایی برای امکان ادامه دادن سریال، در قصه باز گذاشته خواهد شد؟
در صورتی که فرضیه دوم به نتیجه برسد، این سوال مطرح است که آیا ادامه سریال «شاهگوش» را نیز خود میرباقری (که پسر او به عنوان بازیگر و دستیار کارگردان و دخترش به عنوان نویسنده در پروژه حضور دارند) می‌سازد یا کار به کارگردان دیگری سپرده می‌شود؟
در این سریال به تهیه‌کنندگی مهران برومند و سیدمحمد امامی بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، مرجانه گلچین، احمد مهرانفر، شهرام حقیقت دوست، طناز طباطبایی، حمیدرضا آذرنگ، حامد میرباقری، هادی کاظمی، علیرضا جعفری، محسن تنابنده، اکبر عبدی، سیروس گرجستانی و رسول نجفیان به ایفای نقش می‌پردازند.

منبع :  خبرگزاری مهر

بخش نظرات

  1. مینا گفت:

    نه من واقعا موندم قراره کیوانچ تو یه فیلم ایرانی باززززی کنه؟چقد ما ایرانی ها بدیم.منتظریم یکی ستاره بشه بعدبا کلی منت و دستمزد زیاد بخوایم تو فیلم ما بازی کنه. ماااااا که خودمون این همه ستاره داریم. اونم به این خوووووبی. مگه اقای گلزار واقعا یه ستاره نیست. تا حالا شده از ستاره های ما بخوان تو فیلماشون بازی کنن. دم ستاره های خودمون گرم.

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات

کانال تلگرام شیراز سانگ