تبلیغات

در تاریخ 17 آوریل 2013 توسط
روزبه نعمت الهی
برای خواندن تمام متن به ادامه مطلب بروید
در سکوت مطلق و بی‌خبری کامل؛
«داروگ» فردا می‌آید
موسیقی ما- لی لا رضایی: آلبوم موسیقی «داروگ» با صدای روزبه نعمت الهی فردا چهارشنبه راه بازار موسیقی را در پیش گرفته و به دست علاقه مندان خواهد رسید.

روزبه نعمت الهی خواننده این آلبوم با بیان این خبر به موسیقی ما گفت: از آنجایی که در نسخه نهایی آلبوم تغییراتی را لحاظ کردیم، انتشار آن با تاخیر مواجه شد که برای این تاخیر از تمامی هوادارن و مخاطبان آلبوم معذرت خواهی می‌کنم.

خواننده سرزمین مادری در ادامه یاد آور شد: از آنجایی که در ساخت و تولید این اثر مانند دیگر آلبوم‌هایم وسواس داشتم، سعی کرده‌ام ضمن رعایت این وسواس، مخاطبان همیشگی خود را نیز مد نظر داشته و برای آنان نیز موسیقی درخور و قابل توجهی را ارائه کنم.

وی که همواره در آلبومهای خود کلام را از اصول پراهمیت کار می‌داند این بار از اشعار شعرایی همچون حضرت مولانا، مهدی اخوان ثالث، نیما یوشیج، مسرور نعمت الهی، شاهکار بینش پژوه، حسین قیاسی، لی‌لا رضایی و میثم یوسفی بهره‌مند شده است.

گفتنی است در این آلبوم که انتشار آن تاکنون چندین بار به تاخیر افتاده است، فرزین قره‌گزلو، رضا تاجبخش، مرتضی ساعدی، بهنام جلیلیان، علی انیسی، سیاوش رحمانی و پیام قربانی در کنار وی و در جایگاه آهنگساز و تنظیم کننده حضور دارند.

 «داروگ» تا زمان انتشار خود با حواشی بسیاری مواجه شده بود که یکی از آن‌ها بر می‌گردد به حضور مهناز افشار در این آلبوم که قرار بود با صدا و تهیه کنندگی خود، روزبه را همراهی کند. اما در آخرین لحظات خبر از عدم حضور افشار به دلایل نامعلومی رسید، دلایلی که روزبه هم نتوانست پاسخگوی آن‌ها باشد. اما بالاخره توانست با طی کردن تمامی آن‌ها و از سرگذراندشان، راه بازار را پیش گرفته و به دست علاقه مندان خود برسد.

منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات

کانال تلگرام شیراز سانگ