تبلیغات

در تاریخ 22 فوریه 2013 توسط

15-131.jpg

برای خواندن متن کامل به ادامه مطلب بروید

حمید حامی در جدید‌ترین تجربه موسیقایی خود آلبومی را به سبک پاپ _ راک با عنوان «یه لحظه عاشق شو» منتشر خواهد کرد.

مدیربرنامه‌های حامی با اعلام این مطلب به خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: «یک لحظه عاشق شو» پنجمین آلبوم موسیقی حامی است که برای اولین‌بار در سبک موسیقی پاپ‌ راک و در یازده قطعه منتشر می‌شود اما گرایش او به پاپ عاشقانه‌ی ایرانی مثل سال‌های گذشته در این آلبوم نیز همچنان پابرجا مانده است.

 او ادامه داد: فضای این آلبوم برخلاف آثار گذشته دارای فضایی شاد با شعرهایی امیدوار است اما بدین معنی نیست که او در این آلبوم از ریتم‌های چهارچهارم مدرن معمول و یا شش و هشت‌های روحوضی پاپ سنتی استفاده کرده باشد بلکه با استفاده از شعرهایی امیدوار و فضای روشن و سپید و نیز ریتمهایی تند با سازبندی غیر ایرانی فضایی تازه و جوان پسند را تجربه کرده که از دید او این نوع موسیقی، بیشتر از آثار پاپ کلاسیک وی مورد توجه عامه مردم قرار خواهد گرفت.

 دهقان همچنین گفت: آهنگسازانی که حامی در این آلبوم با آنها همکاری کرده بیشتر از جوانان شناخته شده سالهای اخیر موسیقی ایران هستند که این خود به نوگرایی در این آلبوم کمک شایانی کرده است و ترانه‌ها نیز از ترانه سرایان نامدار و جوان امروز ایران است.

 او از حامی، علی موثقی، رضا تاجبخش، ستار اورکی، نیکان ابراهیمی، مهران خلیلی و علیرضا قرایی‌منش به عنوان آهنگسازان این اثر یاد کرد و گفت: بابک صحرایی، مریم اسدی و پوریا ربیعی ترانه‌سرایان آلبوم هستند.

 مدیر برنامه حامی از همکاری نیما مسیحا و حامی در یکی از قطعات این آلبوم نیز خبر داد.

 دهقان درباره جزئیات انتشار آلبوم «یه لحظه عاشق‌شو» نیز اظهار کرد: این آلبوم اردیبهشت‌ماه سال آینده و در فروشگاه‌های معتبر عرضه خواهد شد.

 

منبع:خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات

کانال تلگرام شیراز سانگ