دانلود سریال عاشقانه قسمت سیزدهم

تبلیغات

در تاریخ 06 مه 2013 توسط

 

تور کنسرتهای«علی عبدالمالکی»  برگزار می شود

 

برای دیدن تمام متن به ادامه مطلب بروید
تور کنسرت‌های «علی عبدالمالکی» برگزار می‌شود
موسیقی ما – وحید لشکری: علی عبدالمالکی از انتشار آلبوم جدیدش در ماه های آینده گفت و از برگزاری اجراهای زنده اش رد شهرستان های مختلف کشور خبر داد.این خواننده در گفتگو با سایت«موسیقی ما» درباره فعالیتهای اخیر خود اظهار کرد:« به زودی قطعات جدیدی را منتشر خواهم کرد. کار بر روی آلبوم هم ادامه دارد و قطعا طی سه یا چهار ماه آینده به بازار عرضه خواهد شد.تا پیش از انتخابات علاوه بر کنسرت تهران در چهار یا پنج شهر دیگر نیز برنامه خواهیم داشت که به محض قطعی شدن برنامه ها اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.»وی در پاسخ به سوال خبرنگار سایت «موسیقی ما» مبنی بر دریافت مجوزهای آلبوم و جزئیات آن نیز گفت:«تمامی مجوزهای لازم برای انتشار اخذ شده است و این آلبوم بیش از ده قطعه را شامل خواهد شد. طی روزهای نزدیک به انتشار آلبوم در مورد افرادی که با آنها همکاری داشته ام جزئیات بیشتری را اعلام خواهم کرد.»

«علی عبدالمالکی» پس از ورود به چرخه رسمی خواننده های کشور، با اجراهای زنده خود توانست طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

به جز فعالیت بر روی آلبوم جدید ، این خواننده کنسرتهایی را نیز در تهران برگزار کرد که با استقبال خوب دوستدارانش مواجه شد و آخرین اجرای وی اسفند91 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی بروی صحنه رفت.

منبع: اختصاصی موسیقی ما

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات

برای ورود به کانال تلگرام شیراز سانگ کلیک کنید
X بستن تبليغات