تبلیغات

بی برو برگرد جایزه ببر

در بازی نگهبان زمین شرکت کن و جوایز شگفت انگیز ببر.
آیفون 7، اپل واچ، پلی استیشن و هزاران جایزه شگفت انگیز دیگر

و...

برای بازی روی لینک زیر کلیک کنید

تبلیغات

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان:
برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

 

در تاریخ 23 ژوئن 2014 توسط

 تالار وحدت میزبان کنسرت لری و کردی می شود
کنسرت لری و کردی با صدای حسین صفامنش در دوشب برگزار می گردد
به گزارش اخبار موسیقی ایران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، این کنسرت بزرگ که به همت موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق و سرپرستی فرشاد رستمی برگزار می‌شود اشعاری از اسد چراغی، ناهید محمدی، ایرج ماهیدشتی و فولکلور قطعاتی چون سبزه زاران، بوی دینم، خویشگه خاصه گم، شاباش، خاو، هلاله، سوره گل، بهاران، مناجات، سال سال، سوزه و نوروز با آواز حسین صفا منش در دو بخش اجرا می‌شود.

در این کنسرت فرشادرستمی به نوازندگی (قیچک باس و قیچک آلتو)، علیرضا صنعتی (عود و دیوان و نی) احسان عبدی پور (سورنا)، آوا ایوبی (تارباس)، مرتضی فتحی (کمانچه)، امین امینی (سنتور)، علیرضا مصدقی (پرکاشن و تمبک)، شقایق بختیاری (تار)، شیما بلوکی فر (کمانچه)، زهرا نادری (دف و دایره و بندیر) و پریسا اینانلو (دف و دهل و پرکاشن)، خواهند پرداخت.

کنسرت گروه آرشاویر 8 و 10 تیرماه ، ساعت 22 در تالار وحدت برگزار می شود و علاقمندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت اینترنتی www.forughefalagh.comمراجعه کنند.

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات

برای ورود به کانال تلگرام شیراز سانگ کلیک کنید