دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی دستخط

دستخطسامان جلیلی

حامد همایون خدا همین حوالیه

خدا همین حوالیهحامد همایون

دانلود آهنگ علیشمس و مهدی جهانی به نام یادگاریا

یادگاریاعلیشمس و مهدی جهانی

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام پسرم

پسرممحسن چاوشی

دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام کویر

کویرمحسن یگانه

تخفیفان

جشنواره ماک رایگان تخفیفان

تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .

انواع پیشنهادات تخفیفان:

1- رستوران و کافی شاپ
2- کنسرت، سینما و تئاتر
3- استخر و پینت بال
و...

هدیه بگیر

 تالار وحدت میزبان کنسرت لری و کردی می شود
کنسرت لری و کردی با صدای حسین صفامنش در دوشب برگزار می گردد
به گزارش اخبار موسیقی ایران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، این کنسرت بزرگ که به همت موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق و سرپرستی فرشاد رستمی برگزار می‌شود اشعاری از اسد چراغی، ناهید محمدی، ایرج ماهیدشتی و فولکلور قطعاتی چون سبزه زاران، بوی دینم، خویشگه خاصه گم، شاباش، خاو، هلاله، سوره گل، بهاران، مناجات، سال سال، سوزه و نوروز با آواز حسین صفا منش در دو بخش اجرا می‌شود.

در این کنسرت فرشادرستمی به نوازندگی (قیچک باس و قیچک آلتو)، علیرضا صنعتی (عود و دیوان و نی) احسان عبدی پور (سورنا)، آوا ایوبی (تارباس)، مرتضی فتحی (کمانچه)، امین امینی (سنتور)، علیرضا مصدقی (پرکاشن و تمبک)، شقایق بختیاری (تار)، شیما بلوکی فر (کمانچه)، زهرا نادری (دف و دایره و بندیر) و پریسا اینانلو (دف و دهل و پرکاشن)، خواهند پرداخت.

کنسرت گروه آرشاویر 8 و 10 تیرماه ، ساعت 22 در تالار وحدت برگزار می شود و علاقمندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت اینترنتی www.forughefalagh.comمراجعه کنند.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه