تبلیغات

در تاریخ 19 مارس 2013 توسط
بابک جهانبخش؛ متفاوت در اجرا، متبحر در جلب رضایت مخاطب
برای دیدن تمام متن و عکس به ادامه مطلب بروید

موسیقی پارس – مهدی زمانی: مخاطبان و هوادارانش تنها از روی علاقه لقب “سلطان احساس “را به او ندادند.صدای مملوء از احساس بابک جهانبخش نه تنها او را از سایر خوانندگان متمایز ساخته بلکه کنسرت های متفاوت ، اجراهای خوب ونیز احترام متقابل و جلب رضایت مخاطب او نیز باعث شده تا جزء برترین های کشور نام بگیرد.
۲۵ اسفند ۹۱٫٫٫
ساعت ۲۱:۴۵٫٫٫
سیل عظیمی از دوستداران و هواداران بابک جهانبخش در حالی منتظر رقم زدن یک شب رویایی دیگر با سلطان احساس هستند که تقریبا تور کنسرت های بابک به نیمه های راه رسیده و بعد ازشهرهای رشت،کرمان و کنسرت بزرگ خود ( ۲۵ و ۲۶ اسفند) در تهران در شهرهای بندرعباس،اصفهان ،نارنجستان و قشم به روی صحنه خواهد رفت.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد کنسرت های بابک جهانبخش شروع برنامه(opening) های جالب و در عین حال زیبای اوست که نمونه ای دیگر از آن را در اولین شب کنسرت اسفند ماه وی در تهران دیدیم.
بعد از پخش تیزر تبلیغاتی شرکت اکسیر نوین ،”تبلیغ کنسرت مالزی بابک جهانبخش” و نیز چند فیلم در حال اکران کلیپی نگاتیوی و slow motion از بخشی از آهنگ” دوست دارم” پخش شد که در اواسط آن با ورود بابک جهانبخش و اجرای کامل این آهنگ شگفتی مخاطبان را در پی داشت.در ادامه اجرای آهنگ های “به خودت باختمت”و ” ای کاش” با هنرمایی یاشار خسروی زیبایی برنامه را دو چندان کرد.
بابک در ابتدای معرفی مهمانان ویژه با خواندن بخشی از یکی از آهنگهای محسن یگانه حضور این خواننده خوب کشورمان را ارج نهاد.از دیگر مهمانان دیگر این کنسرت میتوان به: پیام صالحی،سید مهدی رحمتی،یاحا کاشانی،کوشان حداد،پیام هوشمند،شاهد صادقپور و نازنین کریمی نیز اشاره کرد.
بابک جهانبخش بعد از اجرای آهنگ های بی تو میمیرم،ایده آل،هذیون و منو بارون-پدرام درخشانی یکی از بهترین های سنتور ایران و رهبر گروه رومی را به روی صحنه خواند تا شاهد هنرمایی وی و اجرای آهنگ همه دنیام توسط بابک باشیم.
جهانبخش برای لحظاتی صحنه را ترک کرد تا پدرام درخشانی به همراه سایر افراد گروه با هنر خود زیبایی متفاوتی به برنامه ببخشند.
بابک بعد از تعویض لباس خود با آهنگ “تو چشمای منی” که به تازگی از او منتشر شده به روی صحنه بازگشت و قطعات :مواظب خودت باش،ای دل،چی شده،باور کن(بخشی از آهنگ به کسی چه از آلبوم احساس که در نوع خود جالب بود و در ابتدای آهنگ افسانه خوانده شد) و نیز دیدنی شدی را به زیبایی اجرا کرد و در انتهای برنامه نیز قطعه پر طرفدار منو بارون را برای بار دوم تقدیم هوادارانش کرد که خواندن بخشی از این اهنگ توسط انوشیروان تقوی را نیز می توان یکی از اتفاقات جالب این کنسرت دانست.
قابل ذکر است اعضای گروه بابک جهانبخش را:رضا تاجبخش(پیانو ورهبر ارکستر)-بابک ریاحی پور(گیتار باس)-یاشار خسروی(ساکسیفون)-بهنام حکیم(گیتار و بوزوکی)-ایلیار خسروی(درامز)-اشکان آبرون(کیبورد)-میلاد سعدی(پرکاشن)- پدرام درخشانی(سنتور)-مسعود همایونی(گیتار باس) که به تازگی و به جای نیما رمضان به این گروه پیوسته و انوشیوران تقوی(همخوان)تشکیل می دادند.
این کنسرت به همت شرکت فرهنگی هنری اکسیر نوین و با مدیریت محمد رضا خانزاده برگزار شد که در شب ۲۶ نیز در دو سانس تمدید شده است که آخرین کنسرت بابک جهانبخش در سال ۹۱ و البته در تهران به شمار می رود.

گزارش تصویری این کنسرت را از دوربین امیر حسین شفقی زاده ببینید:

منبع : سایت خبری تحلیلی موسیقی پارس

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات

کانال تلگرام شیراز سانگ