تبلیغات

بی برو برگرد جایزه ببر

در بازی نگهبان زمین شرکت کن و جوایز شگفت انگیز ببر.
آیفون 7، اپل واچ، پلی استیشن و هزاران جایزه شگفت انگیز دیگر

و...

برای بازی روی لینک زیر کلیک کنید

تبلیغات

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان:
برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

 

در تاریخ 29 مه 2013 توسط

آلبوم «ویلن» به زودی منتشر می شود

برای دیدن تمام متن به ادامه مطلب بروید
 آلبوم «ویلن» با نوازندگی «روبن کاسمیان» و «پانیذ فریوسفی» و همراهی ارکستر سمفونیک ناسیونال اوکراین ، به زودی وارد بازار موسیقی کشور می شود.

این آلبوم که به همت شرکت فرهنگی‌ هنری «آهنگ پارسیان» راهی بازار موسیقی کلاسیک کشور خواهد شد، با همکاری پانیذ فریوسفی و استاد ویلن چیره دست و ویرتز «وی روبن کاسمیان» تولید شده که شامل قطعات «اینتروداکشن و رندو کاپریچییوزو» اثر سن سانس، «کنسرتو ویلن» اثر چایکوفسکی با اجرای روبن کاسمیان و «کنسرتو ویلن» اثر آهنگساز معاصر علیرضا مشایخی است که به سفارش ایشان در اکراین با همراهی ارکستر سمفونیک ناسیونال این کشور، ضبط شد‌ه و تهیه گردیده است. این اثر صوتی از طرف تولید کنندگانش به ویلنیست مشهور ایتالیایی «روجیرو ریچی» تقدیم شده است.

شایان ذکر است که «آهنگ پارسیان» به غیر از آلبوم «ویلن» که به زودی در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد، آلبومی دیگر با عنوان «یاشاسین» راهی بازار می کند که این اثر بی کلام به اهتمام «میثم مروستی» آهنگساز و نوازنده برجسته موسیقی ایران تهیه شده و شامل قطعات فولکوریک خاطره انگیز آذری است که با تنظیم های جدید منتشر خواهد شد.

منبع: موسیقی ما

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات