دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی دستخط

دستخطسامان جلیلی

حامد همایون خدا همین حوالیه

خدا همین حوالیهحامد همایون

دانلود آهنگ علیشمس و مهدی جهانی به نام یادگاریا

یادگاریاعلیشمس و مهدی جهانی

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام پسرم

پسرممحسن چاوشی

دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام کویر

کویرمحسن یگانه

تخفیفان

جشنواره ماک رایگان تخفیفان

تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .

انواع پیشنهادات تخفیفان:

1- رستوران و کافی شاپ
2- کنسرت، سینما و تئاتر
3- استخر و پینت بال
و...

هدیه بگیر

آلبوم «سخاوت» با صدای «مهرداد کاظمی» منتشر شد

آلبوم «سخاوت» با صدای «مهرداد کاظمی» منتشر شد

برای دیدن تمام متن به ادامه مطلب بروید

 آلبوم موسیقی ˝سخاوت˝ به خوانندگی مهرداد کاظمی و دکلمه زنده یاد خسرو شکیبایی توسط موسسه گلچین آوای شرق در بازار موسیقی کشور منتشر شد.

آلبوم موسیقی «سخاوت» به خوانندگی مهرداد کاظمی و دکلمه زنده یاد «خسرو شکیبایی»، با 8 قطعه به نام‌های «نقش قالی»، «انتظار»، «باران»، «گلایه»، «نازنین»، «همزاد»، «سخاوت»، «صبح و من» و «نقش قالی – به صورت دکلمه» به بازار موسیقی آمد. آهنگسازی قطعات این آلبوم توسط محمدرضا احمدیان انجام شده است و اشعار آن را سهیل محمودی، افسانه شعبان نژاد، یوسف علی میرشکاک و گلچین گیلانی به نگارش در آورده اند.

یادآور می شود؛ همچنین زنده یاد شهریار فریوسفی (تار)، محمود فرهمتد(تنبک)، همایون رحیمیان (ویولن)، منوچهر ریاحی (ویولن)، علی رئیس فرشید (ویولن)، ارسلان کامکار (ویولن)، کریم قربانی (ویولن سل)، ناصر رحیمی (فلوت)، کامران علی آقا (ابوا)، مسعود غریب نواز (هورن)، علیرضا خورشید فر (سوت)، زنده یاد آندرانیک آرزومانیان(پیانو) و محمدرضا احمدیان (پیانو و سنت سایزر) به عنوان نوازنده در این اثر با مهرداد کاظمی همکاری داشته‌اند.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه