دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی دستخط

دستخطسامان جلیلی

حامد همایون خدا همین حوالیه

خدا همین حوالیهحامد همایون

دانلود آهنگ علیشمس و مهدی جهانی به نام یادگاریا

یادگاریاعلیشمس و مهدی جهانی

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام پسرم

پسرممحسن چاوشی

دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام کویر

کویرمحسن یگانه

تخفیفان

جشنواره ماک رایگان تخفیفان

تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .

انواع پیشنهادات تخفیفان:

1- رستوران و کافی شاپ
2- کنسرت، سینما و تئاتر
3- استخر و پینت بال
و...

هدیه بگیر

آلبوم جدید سعید عرب به نام دریا منتشر می شود

برای دیدن تمام متن به ادامه مطلب بروید

شیراز سانگ:دومین آلبوم رسمی «سعید عرب» 17 شهریور به نام «دریا» در سراسر کشور منتشر می شود.این خواننده که دو سال گذشته آلبوم «مهربونم» را در بازار موسیقی کشور منتشر کرده بود، این بار نیز با آلبومی جدید قرار است به دیدار دوستدارانش برود.

«مسعود دهقان» تهیه کننده این آلبوم درباره این اثر در گفتگو با «موسیقی ما» گفت: «همه مراحل تولید و تکثیر این اثر انجام شده و آلبوم در روز 17 شهریور در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد. در این آلبوم سعی شده که همه سلیقه های مخاطبان موسیقی لحاظ شود و قطعات این آلبوم در سبک های مختلف (از قبیل ترانس، اسلو و ریتمیک) تولید شده است.»

دهقان در ادامه گفت: «این اثر در فضایی جدید تولید شده و سعی شده نسبت به آثار فعلی بازار تفاوت هایی را داشته باشد. قطعات این آلبوم از بین 17 قطعه ای که مجوز شان دریافت شده بود، انتخاب شده و این اثر با ده قطعه و یک قطعه ریمکس منتشر خواهد شد».

در تیم کاری این آلبوم اسامی آشنایی چون محمد علیزاده، سعید سام، پویا صرافی مهر، امیر بهادری، بهروز علیاری و… دیده می شود. پیش بینی می شود بعد از انتشار این آلبوم دور جدید کنسرت های این خواننده در تهران و شهرستان بروی صحنه برود.

منبع:موسیقی ما – بهمن بابازاده

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه