تبلیغات

بی برو برگرد جایزه ببر

در بازی نگهبان زمین شرکت کن و جوایز شگفت انگیز ببر.
آیفون 7، اپل واچ، پلی استیشن و هزاران جایزه شگفت انگیز دیگر

و...

برای بازی روی لینک زیر کلیک کنید

در تاریخ 16 ژوئن 2013 توسط

babak jahanbakhsh.jpg

برای دیدن تمام متن به ادامه مطلب بروید
شیراز سانگ: مدیر برنامه های «بابک جهانبخش» از انتشار آلبوم جدید این خواننده در اواسط تابستان امسال خبر داد.

«در حال نهایی کردن مراحل انتهایی آلبوم جدید بابک جهانبخش هستیم و تیم کاری این آلبوم آخرین تلاشهایشان را جهت هر چه بهتر و قوی تر شدن این مجموعه انجام می دهند تا آلبوم جدید این خواننده بتواند باز هم موفقیت های آلبوم «من و بارون» را تکرار نماید.»

مدیر عامل شرکت فرهنگی هنری «اکسیر نوین» در ادامه افزود: « چهره ها و هنرمندان زیادی در این آلبوم حضور دارند و همکاری کرده اند که از آن جمله می توان به کوشان حداد ، رضا تاجبخش، پیام هوشمند، اشکان آبرون، یاحا کاشانی و … نام برد که تمام سعی مان این است که خروجی کار، مجموعه ای در خور شان دوستداران این خواننده باشد. خود بابک جهانبخش هم در این آلبوم هم آهنگسازی کرده و هم برخی قطعات را تنظیم نموده است.»

خانزاده همچنین درباره زمان انتشار این آلبوم نیز گفت: « همه سعی مان این است که این اثر هر چه زودتر به مرحله انتشار برسد. هنوز اسم خاصی هم برای آن در نظر نگرفته ایم و در حال مشورت و همفکری هستیم تا بتوانیم به نتیجه نهایی برسیم. اما آن طور که از شواهد و نوع زمان بندی ما به نظر می رسد، پس از اخذ تمام مجوز های لازم، اواسط تابستان زمان انتشار آلبوم جدید این خواننده خواهد بود. »

گفتنی ست بابک جهانبخش در سالهای گذشته آلبوم هایی چون «چی شده»، «زندگی من» ، «بی اسم»، «احساس» و «من و بارون» را در بازار موسیقی کشور منتشر کرده است.

منبع: موسیقی ما

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات