تبلیغات

در تاریخ 18 آگوست 2013 توسط

برای دیدن تمام متن به ادامه مطلب بروید

شیراز سانگ:با گذشت چند ماه از انتشار آلبوم «فرکانس» با صدای احسان حق شناس و برگزاری کنسرت اریکه از سوی این خواننده، آلبوم جدید وی به مرحله تولید رسیده و جزئیات جالبی هم از آن به بیرون درز کرده است. همکاری چهره هایی از قبیل شهاب رمضان، ماهان بهرام خان، امیر  یگانه، به همراه محمد کاظمی و پیام شمس تا این لحظه  در آلبوم جدید حق شناس قطعی شده است.

اما نکته ویژه این آلبوم حضور یاسر بختیاری «یاس» (رپر سرشناس و مبادی اخلاق موسیقی کشور) در این اثر است که ملودی و ترانه یکی از آثار آلبوم جدید این خواننده را ساخته است.

این قطعه در حالی ساخته شده که فضای آن در همان فضای همیشگی آثار «یاس» است و این بار قرار است احسان حق شناس آنرا بخواند. این خواننده درباره جزئیات این همکاری و دلایل این انتخاب به «موسیقی ما» گفت: «کار در حال تولید است و خوشبختانه مشکلی هم از لحاظ مجوز ندارد. ولی اجازه بدهید پس از تولید این قطعه و نسخه نهایی اش درباره آن صحبت کنیم. فعلا نسخه اولیه این اثر که شامل ماکت این قطعه است در اختیار تننظیم کننده مان در آمریکا قرار گرفته و در مرحله ساخت است.»

گفتنی ست این خواننده در تدارک اجرای برنامه و برگزاری کنسرتی دیگر در سالن برج میلاد است که گفته می شود تا اواخر شهریور قرار است  بروی سن برود.

اخبار قطعی این برنامه در روزهای آینده از طریق «موسیقی ما» منتشر خواهد شد.

منبع:  موسیقی ما –بهمن بابازاده

تبلیغات

کانال تلگرام شیرازسانگاز آخرین آهنگ ها بهره مند شوید...

تبلیغات

کانال تلگرام شیراز سانگ